אודותינו

אנו ב-Nicro Medical Device מאמינים כי לניסיון ומקצועיות ללא פשרות יש ערך עליון. חברתנו מתמחה במגוון רחב במיוחד של שירותים כגון יבוא ואחסון של ציוד רפואי, רישיון לייבוא ואחסון תמרוקים ועוד. החברה גאה לעמוד מאחורי שיטת התנהלות אפקטיבית ומקצועית, ולהעניק לכל לקוח שירות מקצועי, אדיב ואמין. צוות החברה מחזיק בניסיון רב והתמחות בתחום, ומאמין בשקיפות מלאה, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות.

רישיון לתמרוקים הינו תהליך אשר בסופו למעשה מתקבל רישיון לייבוא, שיווק וייצור של תמרוקים שונים בישראל. תהליך זה, נועד להגן על בריאותו של הציבור, ונועד להוות מחסום מפני שיווק של תמרוקים לא איכותיים אשר עלולים להזיק באופן כזה או אחר. כמו כן, בעת בקשה לרישיון תמרוקים יש להבחין בין תמרוק ייעודי, לבין תמרוק רגיל.

בנוסף, עבור תמרוקים אשר נוצרים מחוץ לישראל, נדרש אישור נוסף בשם GMP אשר מגיע מן המדינה ממנה התמרוק מיוצר. חשוב לקחת בחשבון כי ניתן להגיש בקשה ליבוא תמרוקים רק ממדינות אשר שייכות לאיחוד האירופי, או מדינות אשר נמצאות בקשרי מסחר עם ישראל.

לאורך השנים Nicro Medical Device פיתחה מיומנות וניסיון רב, אשר גרמו לצוות שלנו לפתח דרכים ושיטות שונות אשר מתאימים לסוגים שונים של עסקים ולקוחות, בהתאם לסוג העיסוק ותחום העסק. 

כמו כן, הייחודיות שלנו מתבטאת בצוות העובדים אשר מתאפיין במיומנות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, אשר דוגל בשקיפות מלאה מול הלקוח, יחס אישי ואדיב, מקצועיות בלתי מתפשרת, והצלחה ברובו המוחלט של המקרים.

כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה ולעמוד מאחורי לקוחות רבים, עסקים קטנים, בינונים וגדולים כאחד. להעניק שירות בלתי מתפשר, אישי, ומקצועי, תמיכה וייעוץ לאורך כל הדרך, וכמובן את מגוון שירותיה הרבים והמגוונים בתחומים שונים ורחבים. בנוסף, חברת Nicro Medical Device מעניקה מענה מקצועי ויעיל בתחומי אחסון ציוד רפואי, רישיון לייבוא ואחסון של תמרוקים, שירותי מעבדה לתמרוקים, אישורי משרד הבריאות, אחסנה של מוצרי קוסמטיקה, אחסון ציוד רפואי, רישום אמ״ר ועוד, זאת בעזרת שיטות התנהלות מתקדמות, מקצועיות ואפקטיביות ברמה הגבוהה ביותר, מקצועיות בלתי מתפשרת, וניסיון רב שנים בתחום.

דילוג לתוכן