אחסון מוצרי קוסמטיקה

הפיקוח של משרד הבריאות על ייבוא ושיווק מוצרי קוסמטיקה דורש מבעלי העסקים לעמוד בתקנות מחמירות בכדי לשמור על התמרוקים בצורה אופטימלית. השמירה על התמרוקים דרך אחסון מתאים מטרתה לשמר את חומרי הגלם מהם עשויים המוצרים על מנת שלא תהיה פגיעה בלקוחות אשר רוכשים את המוצרים לשימוש עצמי. בעלי עסק הנדרשים לעמוד בתקנות המחמירות של משרד הבריאות, יכולים לקבל את שירות אחסון מוצרי קוסמטיקה מחברות חיצוניות המתמחות בתחום אחסנה של תמרוקים על-פי התקנות העדכניות ביותר.
 
חנויות תמרוקים ובתי מרקחת נדרשים לעמוד בתנאים לקבלת "רישיון תמרוקים" ועל כן הם נדרשים להגיש מסמכים ולעבור פיקוח מעת לעת על מנת להמשיך ולהפעיל את בית העסק. פניה לחברה חיצונית לאחסון של מוצרים בתחום הקוסמטיקה מאפשרת לבתי העסק להתמקד בניהול היום יומי של בית העסק שלהם ולתת לאנשי מקצוע לנהל את אחסון המוצרים על-פי הדרישות המחמירות של משרד הבריאות. 
 
אחסון ציוד רפואי
 
מלבד מוצרי קוסמטיקה, גם ציוד רפואי נדרש לאחסון על-פי תקנות מחמירות של משרד הבריאות. במטרה לשמור על בריאותם של לקוחות בתי המרקחת, נכתבו תקנות ברורות לאחסון ציוד רפואי ולשמירה על כללים ברורים לכלל המוצרים ולמוצרים ספציפיים.
 
אחסון של מוצרי קוסמטיקה – למי פונים?
 
על מנת שתוכלו לקבל שירות מקצועי לאחסון של מוצרי קוסמטיקה, אתם יכולים לפנות לחברה המתמחה בנושאים של ייבוא, אחסון ורישום תמרוקים. ביקורות משרד הבריאות יעברו בצורה מהירה ויעילה כאשר יש חברה מנוסה ומקצועית העומדת אחרי שמירה על התקנות המחמירות לאחסון מוצרי קוסמטיקה. 
 
אחסון של ציוד רפואי – הצעת מחיר
 
לקבלת הצעת מחיר משתלמת לאחסון של ציוד רפואי ותמרוקים, אתם מוזמנים לפנות לחברת Nicro Medical Device המתמחה בייבוא ואחסון של מוצרים קוסמטיים וייבוא ואחסון מגוון רחב של ציוד רפואי. צוות החברה פועל על פי התקנות העדכניות ביותר של משרד הבריאות על מנת שאתם תוכלו להמשיך ולהפעיל את בית העסק בצורה האידאלית והטובה ביותר. 
 
חברת Nicro Medical Device מציעה – אחסון מוצרי קוסמטיקה
 
צוות חברת Nicro Medical Device ישמח לסייע לכם לצלוח את הביקורות הבאות של משרד הבריאות ולקבל את האישורים הנדרשים לשיווק המוצרים שלכם בטווח הארוך בצורה מקצועית ועל-פי התקנות הקבועות בחוק. 

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן