אחסון של תמרוקים

בשונה מעסקים המוכרים מוצרי צריכה לקהל לקוחות, בתי עסק המוכרים תמרוקים נדרשים לרישוי עסק שונה על-פי תקנות משרד הבריאות הנוגעות בעיקר לאחסון של תמרוקים בבית העסק. בדומה לכל חומר גלם הנדרש לייצור תרופה, גם חומרי הגלם של מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה יכולים להיפגע מאחסון לא תקין. אחסון שאינו עומד בתקנות של אחסון התמרוקים של משרד הבריאות יכול לפגוע בפועל בלקוחות אשר צורכים את מוצרי הקוסמטיקה ומשתמשים בו על גופם ושיער ראשם. 
 
נושא האחסון של מוצרי טיפוח וקוסמטיקה הוא אחד הנושאים המשמעותיים לכל בית העסק המשווק מוצרי קוסמטיקה, אם זה בחנות פיזית או בחנות אינטרנטית. מלבד עניין המקום אשר נדרש לאחסון, ישנם נהלים מאוד ברורים על דרך האחסון כגון גודל המחסן ורמת הלחות בעת האחסון המשמעותיים לקבלת האישור הרשמי ממשרד הבריאות. 
 
איך מתמודדים עם הבירוקרטיה של אחסון תמרוקים?
 
התהליך לאישור אחסון תמרוקים עובר דרך שלבים בירוקרטיים רבים מול הרשויות המקומיות ומול משרד הבריאות. בעת הכנת המסמכים והגשת הבקשות לאישור האחסון, ניתן לפנות לליווי מקצועי של חברה חיצונית המספקת שירותי אחסון פיזיים למוצרי קוסמטיקה ומספקת ליווי מקצועי להגשת המסמכים והאישורים לקידום התהליך לאישור האחסון מנציגים של משרד הבריאות. 
 
ליווי לאישור אחסנה של מוצרי קוסמטיקה
 
אם החלטתם לפנות לחברה המתמחה בליווי מקצועי לאישור אחסנה של מוצרי קוסמטיקה, כדאי לכם לפנות לחברה בעלת ניסיון על מנת שתהליך האישור מול משרד הבריאות יהיה קצר ויעיל יותר. ליווי התהליך כולל גם הגשת בקשות למשרד הבריאות והגשת הרישיון לייבוא ממשרד הבריאות.
 
אחסון של תמרוקים ואחסנה של ציוד רפואי
 
התהליך הבירוקרטי מול משרד הבריאות יכול להיות בשני נושאים – אחסון של מוצרים בתחום הקוסמטיקה והשגת אישורים לאחסנה של ציוד רפואי. אם אתם זקוקים לליווי מקצועי באחד מהנושאים הללו, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לחברת Nicro Medical Device המאפשרת לבתי עסק לקבל ליווי צמוד לתהליכים הבירוקרטיים לקבלת האישורים הנחוצים ממשרד הבריאות להפעלת בתי מרקחת ובתי עסק למכירת תמרוקים. 
 
חברת Nicro Medical Device מספקת ללקוחותיה – אחסון של תמרוקים 
 
לקבלת פרטים נוספים על השירותים המקצועיים של חברת Nicro Medical Device, השאירו את הפרטים שלכם באתר החברה, ונציג יחזור אליכם בהקדם.  

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן