אחסון

כאשר מדובר על שירותי אחסון, חשוב במיוחד לבחור אך ורק בחברה אשר מתמחה בתחום, ויכולה להבטיח שירות מקצועי, אדיב, ואמין ללא פשרות. כשיש צורך באחסון של מוצרים שונים כגון ציוד רפואי וכדומה, חשוב במיוחד להיות בטוחים כי מאחסנים את הציוד בתנאים הטובים ביותר. מיותר לציין כי כל לקוח רוצה להיות בטוח כי בסיום תקופת האחסון, יקבל את הציוד בדיוק באותו המצב בו היה כאשר נכנס לאחסון. 

כמו כן, כאשר זקוקים לשירותי אחסון מקצועיים חשוב להקפיד על 5 קריטריונים חשובים:

ניסיון, ותק ומקצועיות החברה: הקפידו לבחור אך ורק בחברה בעלת ניסיון וידע בתחום, כזו שאפשר לסמוך עליה, ומחזיקה הן בהמלצות והן במוניטין בתחום.

תנאי תחזוקה: חשוב כי הציוד שלכם לא יפגע בעקבות תנאי מזג האוויר כגון לחות, מים, שמש ועוד. לכן, הקפידו לוודא כי תנאי התחזוקה הינם ברמה הגבוהה ביותר, על מנת להבטיח אחסון בטוח, ולמנוע נזקים שונים.

רישיון למתן שירותי אחסון: חברה מקצועית חייבת להחזיק ברשיון מתאים, ולעמוד בכל התקנות הנדרשות.

אישור מכבי אש: מדובר על תנאי הכרחי נוסף בעת מתן שירותי אחסון. הקפידו לוודא כי החברה מחזיקה ברישיון מסוג זה.

ואחרון, ואולי החשוב ביותר, ביטוח תכולה: חברה מקצועית, אמינה, אשר מכבדת את עצמה ואת הלקוחות שלה, תחזיק בביטוח תכולה ותעניק אותו במסגרת השירות.

אנו ב-Nicro Medical Device מאמינים כי לניסיון ומקצועיות ללא פשרות יש ערך עליון. חברתנו מתמחה במגוון רחב במיוחד של שירותים כגון יבוא ואחסון של ציוד רפואי, רישיון ליבוא ואחסון תמרוקים ועוד. החברה גאה לעמוד מאחורי שיטת התנהלות אפקטיבית ומקצועית, ולהעניק לכל לקוח שירות מקצועי, אדיב ואמין. צוות החברה מחזיק בניסיון רב והתמחות בתחום, ומאמין בשקיפות מלאה, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות, זאת בהתאם למגבלות ולתקציב של כל לקוח. 

אנו דוגלים בהתחייבות מלאה כלפי כל לקוח באשר הוא, ומתחייבים לספק פתרון יצרתי ומתקדם אשר מאפשר ללקוח לשמור על הציוד באופן הבטוח ביותר, תוך תחושת שקט נפשי וביטחון, בין אם מדובר על שירות חד פעמי או קבוע.

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן