אישור תמרוקים

מה הכי חשוב לדעת כאשר אתם פונים לקבלת אישור תמרוקים? הנוהל של אחסון תמרוקים של משרד הבריאות דורש מבעלי עסקים המייבאים, משווקים ומוכרים מוצרי קוסמטיקה לעמוד בתקנות מחמירות במטרה לשמור על המוצרים בדרכי האחסון האידאליים עבורם. חשוב לדעת כי לעיתים יש צורך להוציא אישור לכל סוג מוצר והתהליך הופך להיות מורכב יותר ברגע שבית העסק מעוניין להוסיף מוצרים חדשים למדפי החנות. 
 
למה חשוב לעמוד בתקנות? דבר ראשון, הלקוחות שלכם צריכים לקבל מוצר איכותי ברמה גבוהה שאינו נפגע מלחות או רטיבות בכל דרך שהיא. דבר שני, הביקורות של משרד הבריאות יכולות למנוע מכם לקבל רישיון למכירת תמרוקים ואף למנוע מכם אפשרות לחידוש הרישיון הקיים. 
 
אישור יבוא רישום תמרוקים
 
אם בית העסק שלכם מייבא מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, אתם נדרשים לקבל אישור יבוא רישום תמרוקים ממשרד הבריאות. האישור תקף ל-5 שנים ויש צורך להעמיד את המסמכים הדרושים לאחר תום התקופה. 
 
 
איך משיגים אישור שיווק תמרוקים ממשרד הבריאות?
 
על מנת שתוכלו לקבל אישור שיווק תמרוקים ממשרד הבריאות, אתם יכולים לבצע את התהליך הבירוקרטי המורכב מולם באופן עצמאי, או לחילופין לפנות לחברה חיצונית אשר 
מספקת ליווי עסקים לקבלת האישורים הנדרשים ממשרד הבריאות.  
 
אישור יבוא רישום תמרוקים וקוסמטיקה
 
להגשת בקשה מסודרת לאישור יבוא רישום תמרוקים וקוסמטיקה, כדאי לכם לפנות לחברת Nicro Medical Device המספקת ליווי לבתי עסק בכל רחבי הארץ המייבאים ומשווקים מוצרי קוסמטיקה וציוד רפואי. על מנת שתקבלו את כל הכלים המקצועיים להגשת הבקשה באופן מסודר למשרד הבריאות, צוות חברת Nicro Medical Device ילווה אתכם עם תחילת התהליך ועד לקבלת אישור תמרוקים רשמי.
 
אישור תמרוקים דרך חברת Nicro Medical Device
 
תהליך בירוקרטי מורכב מול משרד ממשלתי יכול להיות מתסכל ולהביא לדחיית פרוייקטים אשר מטרתם להביא לצמיחה של העסק שלכם בטווח הארוך. צוות חברת Nicro Medical Device כולל אנשי מקצוע מיומנים אשר מלווים בתי עסק רבים הנמצאים בשלבי ההגשה לאישור ייבוא ושיווק תמרוקים. אם החלטתם לבחור בחברת Nicro Medical Device, תיהיו סמוכים ובטוחים שבחרתם בצוות המקצועי, המנוסה והמיומן ביותר בתחום. התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר וצוות החברה ישמח ללוות אתכם בתהליכים הבירוקרטיים מול 
משרד הבריאות. 

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן