היתר יבוא קוסמטיקה

האם הייתם מוכנים לקנות מוצר קוסמטי לא איכותי? מכיוון שמוצרי קוסמטיקה מיועדים למריחה על העור או השיער, איכות המוצרים היא חשובה ביותר. המושג "בריאות הציבור" הוא המושג אשר מלווה את התהליך הבירוקרטי לקבלת היתר יבוא קוסמטיקה בישראל. שיווק יבוא וייצור תמרוקים בישראל יכול להתבצע באישור בלבד של משרד הבריאות ורק לאחר בדיקת מסמכים ואישורים של בית העסק, דרכי אחסון העומדים בתקנות ושמירה על כללים ברורים של משרד הבריאות. הביקורות של משרד הבריאות בבתי העסק נערכות במטרה לשמור על התקנות הללו באופן רציף ולאורך טווח של זמן עד לתום מועד פקיעת התוקף לרישיון שניתן על-ידי המשרד.
 
תהליך בירוקרטי מעין זה יכול להתבצע יחד עם אנשי מקצוע המכירים את הדרישות העדכניות של משרד הבריאות ופועלים בכל המישורים, אם זה מול הרשויות המקומיות או מול משרד הבריאות, בכדי לקדם את התהליך לקבלת ההיתר הרלוונטי לאותו בית עסק. 
 
אישור יבוא רישום קוסמטיקה – מה התהליך כולל?
 
תהליך הגשת הבקשה לאישור יבוא רישום קוסמטיקה מתחיל קודם כל עם הדרישות של משרד הבריאות לגבי אחסון מוצרי הקוסמטיקה שתבחרו לייבא. אם אין ברשותכם אפשרות לאחסון, תוכלו לפנות לחברה המספקת שירותי אחסון לבתי מרקחת ובתי עסק לשיווק תמרוקים. מכיוון שהדרישות לאחסון הן מחמירות ואף מתייחסות למוצרים קוסמטיים על-פי קטגוריות שונות, ליווי מקצועי יכול לסייע לבית העסק לצלוח את הקשיים בתהליך הבירוקרטי לאישור רשמי ליבוא. 

 הליך יבוא ציוד רפואי
בנוסף למוצרי הקוסמטיקה השונים, גם יבוא ואחסון ציוד רפואי נדרש לאישורים ממשרד הבריאות. הליך יבוא ציוד רפואי עובר דרך אישורים של משרד הבריאות לאחר הגשת כל המסמכים הנדרשים לתהליך. 
 
הליך יבוא תמרוקים דרך חברה חיצונית
 
חברת Nicro Medical Device מציעה לכם ליווי מקצועי להליך יבוא תמרוקים עם אנשי צוות מקצועיים ומיומנים בעבודה מול נציגי משרד הבריאות. בכדי שהתהליך מול משרד הבריאות יתבצע בצורה יעילה ומהירה, אנשי המקצוע של חברת Nicro Medical Device יספקו לכם ליווי מלא מתחילת הגשת המסמכים ועד לאישור הסופי לקבלת האישורים והיתר יבוא קוסמטיקה וציוד בתחום הרפואי. 
 
השגת היתר יבוא קוסמטיקה באמצעות חברת Nicro Medical Device
 
מוכנים להתחיל את התהליך מול משרד הבריאות? צוות חברת Nicro Medical Device ישמח לסייע לכם לצלוח את התהליך בצורה אחראית, יעילה ומקצועית. 

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן