הכנה וליווי רישוי עסקה

מקימים עסק למכירת ציוד רפואי או מכירת מוצרי קוסמטיקה? כדאי שתכירו את התהליך לקבלת רישיון לעסק. על מנת שתוכלו לייבא ולשווק ציוד רפואי ומוצרי קוסמטיקה, אתם נדרשים להוציא רישיון עסק הייחודי לתחום שלכם. משרד הבריאות קבע תקנות לגבי הקמה של עסק המייבא ומשווק תמרוקים וציוד בתחום הרפואי, ועל כן כל עסק בישראל המעוניין לעסוק בתחום נדרש לעמוד בתנאים המחמירים של משרד הבריאות להוצאת רישיון לעסק. 
 
כיום ניתן לקבל הכנה וליווי רישוי עסקה על-ידי חברה חיצונית המתמחה בכל השלבים הבירוקרטיים בדרך לקבלת רישיון לפתיחת עסק לייבוא ושיווק ציוד רפואי ומוצרים קוסמטיים. 
 
על מנת לצלוח את התהליך הבירוקרטי המורכב מול הרשויות, יש להכין את המסמכים הנדרשים ולטפל בנושא אחסון הציוד באופן תקין על-פי התקנות של משרד הבריאות. תחילה, מגישים מסמכים לרשות המקומית בה המחסן שלכם נמצא ולאחר מכן ניתן לפנות למשרד הבריאות בהמשך התהליך לקבלת הרישיון לעסק. 
 
הכנה וליווי הליך רישוי על-ידי חברה מקצועית
 
אם אתם לא מעוניינים להתמודד לבד מול הרשויות ולהתעכב עם הוצאת האישורים הנדרשים להפעלת העסק שלכם, אתם יכולים לקבל הכנה וליווי הליך רישוי על-ידי חברה פרטית המספקת שירותים לבתי עסק. בפנייה לחברה פרטית לליווי בתהליך הבירוקרטי, תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם בתהליך קבלת הרישיון לעסק שלכם. 
 
הכנה וליווי הליך רישוי עסקה – מחיר
 
מעוניינים לקבל הצעת מחיר להכנה וליווי הליך רישוי עסקה? אתם מוזמנים לפנות לחברת Nicro Medical Device המספקת ליווי מקצועי ואישי לכל בעלי העסקים המעוניינים לייבא ולשווק מוצרי קוסמטיקה וציוד בתחום הרפואי. צוות חברת Nicro Medical Device כולל אנשי מקצוע עם ניסיון רב בתהליכים בירוקרטיים מול הרשויות ובעיקר מול משרדהבריאות האחראי לספק לכם את האישור הסופי להפעלה של העסק. 
 
הכנה וליווי רישון עסק – איך מתחילים?
 
על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך לקבלת רישיון לעסק שלכם, צוות חברת Nicro Medical Device יספק לכם הכנה וליווי רישון עסק בכדי שתוכלו לקצר את זמן התהליך. הצוות ילווה אתכם מתחילת התהליך ועד לרגע שתקבלו את רישיון העסק. 
 
חברת Nicro Medical Device מציעה לבתי עסק – הכנה וליווי רישוי עסקה
 
לתיאום פגישה להכנה וליווי רישוי עסקה, השאירו את הפרטים שלכם באתר חברת Nicro Medical Device, ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם לקביעת המועד לתחילת עבודה. 

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן