הליך רישום תמרוקים בישראל

תמרוקים הם למעשה כל מוצר אשר מיועד לטיפול, ניקוי, ייפוי, צביעה, שיפור עור הפנים והגוף, חלל הפה, שיער, ציפורניים, שיניים ועוד. 

הליך רישום תמרוקים בישראל הינו למעשה תהליך רגולטורי אשר במידה ומסתיים בהצלחה, מקבל הלקוח, רישיון לייבוא ולשווק תמרוקים במדינת ישראל. בראש ובראשונה, הליך רישום תמרוקים בישראל נועד להגן על בריאותו של הציבור, ולמעשה מהווה סנן חשוב ומהותי מפני תמרוקים שאינם איכותיים ואף מסוכנים לבריאות. כיום, רשומים בישראל למעלה מ-25 אלף תמרוקים, כאשר מדובר על ענף מוסדר על פי חוק וצו פיקוח. כאמור, הליך רישום תמרוקים בישראל  מחייב את המבקש להגיש מגוון מסמכים ואישורים על מנת לקבל את האישור והרישיון לכך.  

אנו ב-Nicro Medical Device מאמינים כי לניסיון ומקצועיות ללא פשרות יש ערך עליון. חברתנו מתמחה במגוון רחב במיוחד של שירותים כגון יבוא ואחסון של ציוד רפואי, הליך רישום תמרוקים בישראל, הליך רישום תמרוקים, הליך רישוי תמרוקים, הליך רישום תמרוקים במשרד הבריאות, ועוד. 

החברה גאה לעמוד מאחורי שיטת התנהלות אפקטיבית ומקצועית, ולהעניק לכל לקוח שירות מקצועי, אדיב ואמין. צוות החברה מחזיק בניסיון רב והתמחות בתחום, ומאמין בשקיפות מלאה, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות. 

הליך רישום תמרוקים

הליך רישום תמרוקים ומוצרי קוסמטיקה שונים הינו הליך מורכב, כאשר על מנת לסיים אותו בהצלחה יש לעמוד בכל הדרישות הרלוונטיות של משרד הבריאות. מדובר על נוהל חשוב אשר מנחה את כל מדינות אירופה וישראל כאחד, ונועד לבקר את תהליכי הייצור של התמרוקים. למעשה, במשרד הבריאות ישנה ועדה שלמה אשר מורכבת מרוקחים, רופאים, טוקסיקולוגים ועוד, אשר נועדה לדון בנהלים ולהגיע להחלטות בתחום. 

הליך רישוי תמרוקים

על מנת להגיש בקשה של הליך רישוי תמרוקים יש לקחת בחשבון מגוון רחב של קריטריונים, ולספק את כל האישורים החשובים. בסיום תהליך זה, ולאחר הצלחתו, הלקוח רשאי לקבל רישיון לייבוא ושיווק של תמרוקים. 

הליך רישום תמרוקים במשרד הבריאות

 Nicro Medical Device מאמינים כי לניסיון ומקצועיות ללא פשרות יש ערך עליון. חברתנו מתמחה במגוון רחב במיוחד של שירותים כגון יבוא ואחסון של ציוד רפואי, רישיון לייבוא ואחסון תמרוקים ועוד. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק שירות מקצועי ומסור לכל קהל הלקוחות שלה.

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן