הליך רישיון תמרוקים

בעלים של עסק למכירת מוצרי קוסמטיקה? כדאי שתכירו את הליך רישיון תמרוקים של משרד הבריאות. גם אם אתם לא מייבאים את המוצרים שנמכרים בבית העסק, גם שיווק ומכירה של מוצרי קוסמטיקה נדרשים לאישור של משרד הבריאות. את התהליך הבירוקרטי מול משרד הבריאות אתם לא צריכים לעבור לבד. בשנים האחרונות בתי עסק מגלים את האפשרות הנוחה והיעילה ביותר לעבור את התהליך מול משרד הבריאות. חברה פרטית המתמחה בנושא האישורים של בתי עסק המייבאים ומוכרים מוצרי קוסמטיקה, מלווה את בתי העסק לאורך כל התהליך ומייעלת את העבודה מול משרד הבריאות בהגשת הטפסים והאישורים הנדרשים על-פי תקנות משרד הבריאות. 
 
חשוב לדעת כי הרישיון שבית העסק יקבל בסוף התהליך הוא לתקופה מוגבלת של מספר שנים על-פי התקנות העדכניות של משרד הבריאות. בנוסף לכך, בית העסק ידרש להיות מוכן לביקורת של משרד הבריאות במהלך אותן שנים בהן הוא פועל לשיווק, אחסנה ומכירה של מוצרי קוסמטיקה. 
 
קבלת רישיון לאחסון ושיווק תמרוקים
 
בכל תהליך בירוקרטי מול משרד הבריאות יש להמציא אישורים רשמיים מרשויות ומאנשי מקצוע על מנת שתוכלו לעמוד בתנאים של משרד הבריאות. בכדי שבית עסק יוכל להגיע לשלב קבלת רישיון לאחסון ושיווק תמרוקים, הוא נדרש לעמוד בתקנות אחסנה מחמירות לשמירה על הציוד הקוסמטי המשווק ללקוחות בית העסק.
 
 
קבלת רישיון לשיווק תמרוקים באמצעות ליווי חברה פרטית
 
בעת תהליך קבלת רישיון לשיווק תמרוקים, תוכלו לפנות לחברה פרטית ולקבל שירות מקצועי לליווי בית העסק שלכם לכל אורך התהליך הבירוקרטי מול משרד הבריאות.
 
קבלת רישיון לתמרוקים משרד הבריאות 
 
אם אתם מתלבטים למי לפנות בנוגע לקבלת רישיון לתמרוקים משרד הבריאות, אתם מוזמנים להתייעץ עם צוות חברת Nicro Medical Device אשר מלווים בתי עסק בכל רחבי הארץ בתהליך הבירוקרטי המורכב מול אגפי משרד הבריאות. 
 
הליך רישיון תמרוקים עם חברת Nicro Medical Device
 
לתיאום פגישה עם נציג חברת Nicro Medical Device, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר, או השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר האינטרנט של החברה. צוות חברת Nicro Medical Device ישמח לסייע לכם בהליך רישיון תמרוקים מול משרד הבריאות בכדי שתוכלו להפעיל את בית העסק שלכם בצורה תקינה הכוללת את כל האישורים הנדרשים. 

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן