הליך רישיונות לתמרוקים

הליך רישיונות לתמרוקים הינו תהליך בירוקרטי אשר כל מי שמעוניין לייבוא ולשווק מוצרי קוסמטיקה ותמרוקים צריך לעבור. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי עבור מוצרים אשר מיוצרים מחוץ לישראל, נדרש אישור נוסף בשם gmp, אישור אשר נמסר מרשות הבריאות באותה מדינה בה המוצר מיוצר. על מנת להתחיל הליך רישיונות לתמרוקים בראש ובראשונה יש להגיש בקשה לגורמים הרלוונטים. רישיון זה, יאפשר לכם לאחסן, לייצר, לייבא או לשווק מוצרי תמרוקים. חשוב לקחת בחשבון כי הליך רישיונות לתמרוקים כולל בתוכו מספר שלבים מהותיים, אשר יש לעבור אותם בהצלחה. 

אנו ב-Nicro Medical Device מאמינים כי לניסיון ומקצועיות ללא פשרות יש ערך עליון. חברתנו מתמחה במגוון רחב במיוחד של שירותים כגון יבוא ואחסון של ציוד רפואי, הליך רישיונות לתמרוקים, הכנת בקשות לרישוי עסק, הליך יבוא ואחסון של ציוד רפואי, הכנה וליווי רישיון יצרן ועוד. החברה גאה לעמוד מאחורי שיטת התנהלות אפקטיבית ומקצועית, ולהעניק לכל לקוח שירות מקצועי, אדיב ואמין. צוות החברה מחזיק בניסיון רב והתמחות בתחום, ומאמין בשקיפות מלאה, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות.

הכנת בקשות לרישוי עסק

הכנת בקשות לרישוי עסק הינו הליך בירוקרטי, אשר כולל בדיקה מקדימה של הנכס, הכנת תיק מידע, ועמידה מול גורמי הרישוי השונים, עד לקבלת הרישיון. 

הליך יבוא ואחסון של ציוד רפואי

הליך יבוא ואחסון של ציוד רפואי הינו תהליך אשר נועד לאפשר לכם לשווק אביזרים ומכשירים רפואיים שונים בישראל. מדובר באישור תקופתי, אשר דורש מהלקוח לחדש אותו בהתאם לתנאים של משרד הבריאות. 

הכנה וליווי רישיון יצרן

הכנה וליווי רישיון יצרן הינו תהליך אשר טומן בחובו מספר שלבים אשר יש לעבור. כמו כן, תהליך זה דורש הגשת מסמכים כגון הסכם שכירות, תשלומי אגרה שונים, צילום של תעודת זהות, ארנונה, מסמכי חברה, ועוד. לאחר הגשת מסמכים אלו, על בעל העסק למעשה לעמוד בכל הדרישות המגוונות והשונות של הגופים המאשרים. Nicro Medical Device מאמינים כי לניסיון ומקצועיות ללא פשרות יש ערך עליון. חברתנו מתמחה במגוון רחב במיוחד של שירותים כגון יבוא ואחסון של ציוד רפואי, רישיון לייבוא ואחסון תמרוקים ועוד. החברה גאה לעמוד מאחורי שיטת התנהלות אפקטיבית ומקצועית, ולהעניק לכל לקוח שירות מקצועי, אדיב ואמין.  

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן