הפצה

שירותי הפצה הינם שירותים חשובים וחיוניים במיוחד בחייו של כל עסק אשר עוסק בתחום הייבוא, השיווק והייצור. יותר מכך, ניתן לראות כי בשנים האחרונות, שירותי הפצה אך הפכו לחלק בלתי נפרד מתפעולו התקין של כל עסק. שירותי הפצה מיועדים לכל עסק אשר עוסק בשיווק, ייבוא, ייצוא של פריטי סחורה שונים.

שירותיה של חברת הפצה הינם ללא ספק בעלי ערך רב ומשמעותיים במיוחד, ומעניקים מענה מדויק, מקצועי ואמין עבור עסקים שונים. כמובן כי ישנה חשיבות אדירה לבחירה נכונה ומושכלת בחברת הפצה. הקפידו לבחור אך ורק בחברה אשר מתמחה בתחום, מחזיקה בניסיון, ובאנשי צוות אשר עברו הכשרה ומכירים את התחום לרוחבו ועומקו.

אנו ב-Nicro Medical Device מאמינים כי לניסיון ומקצועיות ללא פשרות יש ערך עליון. חברתנו מתמחה במגוון רחב במיוחד של שירותים כגון יבוא ואחסון של ציוד רפואי, רישיון לייבוא ואחסון תמרוקים ועוד. החברה גאה לעמוד מאחורי שיטת התנהלות אפקטיבית ומקצועית, ולהעניק לכל לקוח שירות מקצועי, אדיב ואמין. צוות החברה מחזיק בניסיון רב והתמחות בתחום, ומאמין בשקיפות מלאה, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות.

כאמור, חברות הפצה הפכו בנשים האחרונות לגרום מהותי ובלתי נפרד בשרשרת האספקה של שירות או מוצר. חברת ההפצה מהווה חלק משמעותי לא רק בקשר של העסק מול הלקוחות שלו, אלא גם בקשר שבין סניפים מסוימים כמו קופות חולים, בנקים, ועוד, לבין רשויות המס ומשרדי ממשלה.

על מנת לבחור חברת הפצה איכותית ומקצועית, מומלץ לוודא כי שלושת אלמנטים אלו יהיו חלק בלתי נפרד מחזון החברה:

אמינות וביטחון: חברה מקצועית, אשר מכבדת את עצמה ואת הלקוחות שלה, תשדר אמינות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ותדע כיצד לספק מענה מהיר ויעיל, גם באופן שוטף וגם במקרה של תקלות ובעיות.

שקיפות מלאה: מדובר בעיקרון אשר חייב להנחות את חברת ההפצה. מעקב קל ופשוט אחר משלוח, מערכת מעקב נוחה וידידותית, טכנולוגיה מתקדמת, שירות לקוחות פעיל ואפקטיבי, אלו רק חלק מהנתונים אשר מעידים על שקיפות, אמינות ומקצועיות.

מוניטין והמלצות: בעקבות ריבוי החברות בשוק כיום, הקפידו לערוך סקר שוק, ולבחור בחברה אשר מחזיקה בניסיון, והתמחות בתחום. בנוסף, מומלץ לקרוא ביקורות מלקוחות קיימים וקודמים, על מנת להבטיח שירות אמין, אדיב ומקצועי, ללא פשרות.

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן