רישום תמרוקים

מחלקת התמרוקים במשרד הבריאות אשר נקראת ״אגף הרוקחות והמכון לביקורת ותקנים של חומרי רפואה״ מהווה גוף מרכזי כיום, אשר עוסקת ברישום תמרוקים במדינת ישראל. לפני כל תהליך של רישום תמרוקים, בין אם מדובר על תמרוק רגיל או ייעודי, יש לעבור תהליך רישום אשר מתבצע במשרד הבריאות, ומטרתו לבחון את האיכות והבטיחות של המוצר.

בסיום תהליך זה, מתקבל למעשה אישור על ידי משרד הבריאות אשר מאפשר לשווק את התמרוק. רישום זה מלווה את כל התמרוקים, גם לאחר קבלת האישורים, למעשה לאורך כל תקופת שיווקם. המטרה המרכזית והחשובה ביותר של רישום תמרוקים היא לוודא כי מדובר במוצר אשר עומד בכל הדרישות והסטנדרטים של משרד הבריאות.

 Nicro Medical Device הינה חברה מקצועית  אשר מתמחה במגוון ברישום תמרוקים עבור קהל לקוחות רחב. צוות עובדי החברה משתמש בשיטה אפקטיבית ומקצועית, שנועדה להעניק לכל לקוח שירות מקצועי, אדיב ואמין. 

חשוב לקחת בחשבון כי רישום תמרוקים הינו הכרח של ממש עבור כל מי ששואף לייבוא ולשווק תמרוקים ומוצרי קוסמטיקה במדינת ישראל. 

על מנת לקבל אישור, על בעל העסק לאסוף את כל האישור והמסמכים הנדרשים ולמלא אחר תקנות מחמירות ודרישות. על מנת לחסוך זמן רב, ובירוקרטיה ארוכה, ניתן לראות כי ישראלים רבים נעזרים בשירותיה של חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ומעניקה ליווי מקצועי לאורך כל הדרך, עד לקבל כל האישורים הנדרשים ורישום תמרוקים.

אם כך, הליך רישום תמרוקים למעשה נועד להגן את בריאותו של הציבור, ומהווה מעין מחסום מפני שיווק מוצרי קוסמטיקה לא מורשים או בלתי איכותיים אשר יכולים לסכן את בריאות הציבור. כאמור, הליך קבלת הרישום כולל איסוף כל המסמכים הרלוונטיים, ומילוי אחר תקנות מחמירות. 

אנו, ב- Nicro Medical Device מסייעים לקהל לקוחות רחב באיסוף המסמכים, ובבקשת הרישוי באופן יעיל ומקצועי, זאת עד קבלת האישור הסופי. בזכות המקצועיות הבלתי מתפשרת לצד ההיכרות המעמיקה בתחום זה ובדרישות של משרד הבריאות, אנו גאים לעמוד מאחורי לקוחות רבים אשר הצליחו לקבל רישום תמרוקים, ואף להרחיב את סל התמרוקים שלהם.

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן