רישיון יבוא תמרוקים

במסגרת קבלת רישיון יבוא תמרוקים במדינת ישראל, יש להגיש מגוון רחב של אישורים ומסמכים, וכמובן לשלם תשלום של אגרה למדינה, כאשר תעריפי האגרות משתנים לפי מהותה של הבקשה. כמו כן, יש לזכור כי רישיון יבוא תמרוקים ניתן למשך תקופה של כ-5 שנים, כאשר לקראת תום תקופה זו, מומלץ כבר לבצע חידוש רישום, זאת במידה ולא נעשה כל שינוי במוצרי התמרוקים, או במיתוג האריזות. כאמור, רישיון יבוא תמרוקים הינו הכרחי על מנת לאחסן, לשווק, לייבוא ולייצר תמרוקים במדינת ישראל. אנו ב-Nicro Medical Device מאמינים כי לניסיון ומקצועיות ללא פשרות יש ערך עליון. 

חברתנו מתמחה במגוון רחב במיוחד של שירותים כגון יבוא ואחסון של ציוד רפואי, רישיון יבוא תמרוקים, קבלת רישוי עסק, קבלת רישיון לאחסון תמרוקים, רישיון ליבוא ואחסון תמרוקים, ועוד. החברה גאה לעמוד מאחורי שיטת התנהלות אפקטיבית ומקצועית, ולהעניק לכל לקוח שירות מקצועי, אדיב ואמין. צוות החברה מחזיק בניסיון רב והתמחות בתחום, ומאמין בשקיפות מלאה, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות.

קבלת רישוי עסק

קבלת רישוי עסק הינו למעשה היתר אשר ניתן על ידי משרד רישוי מקומי, כאשר המטרה העיקרית שלו היא להבטיח את הפעילות התקינה של העסק. רישיון זה למעשה מעיד על כך כי ננקטו כל האמצעים החשובים לשמירה על הבטיחות והבריאות של הציבור. ניתן לראות את רשימת העסקים אשר חייבים ברישוי ב״צו רישוי עסקים״ והיא בדרך כלל מתייחסת לעסקים מתחומים מרכזיים כגון מזון, בריאות, חקלאות, תעשייה ועוד.  

קבלת רישיון לאחסון תמרוקים

הליך של קבלת רישיון לאחסון תמרוקים צריך ניסיון, הבנה של התהליכים הבירוקרטים השונים, ומקצועיות, זאת על מנת לסיים תהליך זה בזמן הקצר ביותר, באפקטביות וללא עכבות מיותרות. לכן, ניתן לראות כי בעלי עסקים רבים פונים אל חברות מקצועיות אשר מתמחות בתחום זה, ובכך נהנים מהליך יעיל ומהיר יותר. Nicro Medical Device הינה חברה בעלת ניסיון רב אשר מתמחה בשירותי בלת רישיון לייבוא ואחסון תמרוקים.

רישיון ליבוא ואחסון תמרוקים

כל מי שמעוניין לייבא, לייצר, או לאחסן תמרוקים במדינת ישראל, נדרש לקבל ולהחזיק רישיון ליבוא ואחסון תמרוקים. על מנת לקבל רישיון זה, נדרש לבצע הליך מול משרד הבריאות אשר נקרא ״רישום תמרוקים״. המטרה המרכזית של הליך זה הוא להבטיח את בריאות הציבור, ולוודא כי לא ישווקו בשוק מוצרים שאינם מורשים או לא איכותיים. 

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן