רישיון לאמ"ר

בתי עסק המעוניינים לקבל אישור ממשרד הבריאות לייבוא, אחסנה, שיווק ומכירה של 'אביזרים ומכשירים רפואיים' (אמ"ר) נדרשים לעמוד בתקנות משרד הבריאות. במשרד הבריאות הוקם אגף הנקרא אמ"ר אשר אחראי על הוצאת האישורים לבתי העסק. הוצאת רישיון לאמ"ר מתייחס למספר פרמטרים בהם אישורים ממשרד לכבאות אש המקומי, היתרים לבניה של בית העסק ומסמכים רשמיים מאנשי מקצוע והרשות המקומית בו נמצא בית העסק.
 
הגדרת המוצרים הכלולים בקטגוריה 'אביזרים ומכשירים רפואיים' נמצאת בידי אגף אמ"ר של משרד הבריאות, ועל כן כל בית עסק צריך לדעת כי האישור לייבוא, אחסנה ומכירה של כל מוצר רפואי יכול להיבלם ברגע שהמוצר משתייך לקטגוריה של 'אביזרים ומכשירים רפואיים'.  
 
דחיית קבלת רישיון עסק
 
חשוב לדעת כי במידה ואתם לא עומדים בתקנות של משרד הבריאות ואגף אמ"ר עבור עסק לייבוא, שיווק ומכירה של ציוד רפואי, יתכן ולא תוכלו להגיע לשלב של קבלת רישיון עסק או שלא יחדשו לכם את הרישיון הקיים במועד הדרוש. לכן, חשוב להגיש את המסמכים הדרושים ולעמוד בתנאים של אגף אמ"ר על-פי התקנות העדכניות ביותר.
 
קבלת רישיון אמ"ר
 
בכדי שתוכלו לקבל רישיון אמ"ר בצורה המהירה והיעילה ביותר, אתם יכולים לפנות לחברה חיצונית המלווה בתי עסק בתהליך הגשת הבקשה מאגף אמ"ר של משרד הבריאות. 
אנשי מקצוע בתחום רישוי לעסקים, המייבאים ומשווקים ציוד רפואי, הוא חיוני היום יותר מתמיד בעמידה מול הבירוקרטיה המורכבת של משרד הבריאות. 
 
רישוי עסקים המייבאים ומשווקים ציוד רפואי
 
אם אתם מעוניינים להתחיל בתהליך רישוי עסקים מול אגף אמ"ר, אתם מוזמנים לפנות לחברת Nicro Medical Device ולקבל ליווי מקצועי לשלבים הבירוקרטיים מול משרד הבריאות. צוות חברת Nicro Medical Device כולל אנשי מקצוע המתמחים בליווי בתי עסק בנושאים הנוגעים לייבוא, שיווק, אחסון ומכירה של ציוד בתחום הרפואי. צוות חברת Nicro Medical Device פועל בכל רחבי הארץ ומספק שירות אישי וצמוד בתהליך לקבלת רישיון לאמ"ר. 
 
הכנה והגשת בקשה לרישיון לאמ"ר דרך חברת Nicro Medical Device
 
לליווי בהגשת הבקשה לאגף לאמ"ר של משרד הבריאות, השאירו את הפרטים של בית העסק שלכם באתר האינטרנט של חברת Nicro Medical Device, ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה לתחילת התהליך מול משרד הבריאות. אם החלטתם לבחור בחברת Nicro Medical Device, תדעו שבחרתם באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום! 

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן