תהליך רישום תמרוקים

איך ניתן לעבור תהליך רישום תמרוקים בצורה יעילה? אם אתם נמצאים בשלב הקמת העסק לייבוא, שיווק ומכירה של מוצרי קוסמטיקה, וודאי הכנתם את עצמכם לשלב הבירוקרטי שאתם עומדים לעבור מול הרשויות על מנת שתוכלו להפעיל את בית העסק. התקנות הקבועות בחוק בנוגע לרישום מוצרי קוסמטיקה הן שונות באופן משמעותי מהתקנות לגבי יבוא ושיווק מוצרי צריכה אחרים. האחסון של מוצרי הקוסמטיקה צריך גם כן לעמוד בתקנות ספציפיות אשר נמצאות בפיקוח של משרד הבריאות לכל בית עסק בישראל. 
 
את התהליך הבירוקרטי מול הרשויות לא תידרשו לעבור לבד. ב-2 העשורים האחרונים יותר ויותר בתי עסק פונים לחברות חיצוניות שילוו אותם בתהליך הרישוי ליבוא ושיווק מוצרים בתחום הקוסמטיקה. קבלת הרישיון ליבוא ושיווק מוצרים קוסמטיים מאפשר למעשה לבית העסק להתחיל לפעול על-פי החוק במדינת ישראל. ללא הרישיון, בית העסק נמצא במבוי סתום ללא יכולת ליבא ולמכור את המוצרים שלו. 
 
תהליך רישוי תמרוקים בליווי אנשי מקצוע
 
אחד הנושאים החשובים בתהליך רישוי תמרוקים הוא נושא אחסון המוצרים של העסק. ישנם נהלים ברורים המתייחסים לגודל המחסן, מצב הלחות במחסן ופרמטרים נוספים בכדי שיהיה ניתן לקבל אישור לאחסון התמרוקים שבית העסק מתכוון לשווק ולמכור. בתי מרקחת וחנויות למוצרי טיפוח וקוסמטיקה נדרשים לעמוד בתקנות האחסון המחמירות של משרד הבריאות, ולכן בעלי עסק רבים פונים לליווי של חברות מקצועיות בתחום האחסון של מוצרי קוסמטיקה. 
 
תהליך רישום תמרוקים בישראל – איך להתחיל?
 
בכדי שתוכלו להתחיל בתהליך הבירוקרטי מול משרד הבריאות, מומלץ לכם לפנות לחברה המתמחה בתחום הרישוי לבתי עסק לתמרוקים. תהליך רישום תמרוקים בישראל יכול להתבצע בצורה יעילה ונכונה עם ליווי נכון בתהליך מול הרשויות.  
 
תהליך רישום תמרוקים במשרד הבריאות
 
אם אתם מתלבטים לגבי איך להתחיל את תהליך רישום תמרוקים במשרד הבריאות, אתם מוזמנים לפנות לייעוץ מקצועי בחברת Nicro Medical Device המלווה מאות בתי עסק בכל רחבי הארץ בתהליך מורכב זה. חברת Nicro Medical Device מספקת שירותים רבים לבתי מרקחת וחנויות לשיווק תמרוקים ומציעה ליווי מלא בתהליך מול משרד הבריאות. 
 
חברת Nicro Medical Device מציעה – ליווי מקצועי בתהליך רישום תמרוקים
 
לקבלת פרטים נוספים לתהליך רישום תמרוקים עם חברת Nicro Medical Device, התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר האינטרנט של החברה.

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן