תקנות תמרוקים

כל בעל עסק למוצרי קוסמטיקה מכיר את הדרישה של משרד הבריאות לקבלת אישור עבור ייבוא, שיווק ומכירת תמרוקים. תקנות תמרוקים המעודכנות מתייחסות ל-2 סוגי תמרוקים עיקריים – תמרוקים ייעודיים ותמרוקים רגילים. הבקשה לרישוי התמרוקים לבית העסק כרוכה בתהליך בירוקרטי הדורש הגשת מסמכים, אחסון תקין של התמרוקים ועמידה בתקנות העדכניות של משרד הבריאות. איך ניתן לעבור את שלבי האישורים של משרד הבריאות? בשנים האחרונות ניתן לראות עליה של מספר בתי העסק אשר פונים לליווי מקצועי לאישור רישיון לתמרוקים. ליווי של אנשי מקצוע, המתמחים בתהליכים הבירוקרטיים של משרד הבריאות, יכול לסייע בצורה משמעותית לבית העסק על מנת שיוכל להתחיל לייבא ולשווק מוצרי קוסמטיקה מסוגים שונים. 
 
גם אם בית עסק המייבא ומשווק תמרוקים מקבל את אישור משרד הבריאות, ישנו תוקף לאישור יבוא מוצרי טיפוח וקוסמטיקה. לפני שמגיע התאריך בו מסתיים התוקף, בית העסק נדרש להגיש את המסמכים לחידוש הרישיון ולהיות מוכן לביקורת ופיקוח של משרד הבריאות. ליווי של חברה חיצונית מאפשר לבעלי העסק להטיל את המשימה הזו על אנשי מקצוע ולהמשיך בניהול העסק. 
 
תהליך רישיון תמרוקים
 
על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך רישיון תמרוקים, אתם נדרשים לספק את כל המסמכים והאישורים הנדרשים להגשת הבקשה. ליווי אישי ומקצועי להתמודדות הבירוקרטית עם משרד הבריאות יעזור לכם לצלוח את המשימה בצורה יעילה שתאפשר לכם להפעיל את העסק בצורה תקינה ומוכנה לביקורות עתידיות של משרד הבריאות. 
 
תהליך רישיונות לתמרוקים – כמה זמן זה לוקח?
 
משך הזמן לתהליך רישיונות לתמרוקים תלוי בכמה גורמים שאחד מהם הוא הרשות המקומית בו נמצא מקום האחסון של מוצרי הקוסמטיקה. מכיוון שיש מספר גורמים אשר יכולים להשפיע על התהליך הבירוקרטי, יש להגיש את המסמכים הנדרשים בצורה נכונה ולעמוד בכל התקנים הנוגעים לאחסון של תמרוקים. 
 
 
אישור ורישום תמרוקים
 
מעוניינים להתחיל את התהליך לאישור ורישום תמרוקים? חברת Nicro Medical Device מלווה בתי עסק בכל רחבי הארץ המייבאים, משווקים ומוכרים מוצרי קוסמטיקה מכל הסוגים. צוות חברת Nicro Medical Device מספק לכם ליווי אישי ומקצועי על מנת שתוכלו לעמוד בכל הדרישות של הרשות המקומית ומשרד הבריאות. 
 
עמידה בתקנות תמרוקים דרך חברת Nicro Medical Device
 
לקבלת ליווי מקצועי של צוות חברת Nicro Medical Device, התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לקבל סיוע על מנת שבית העסק שלכם יוכל לעמוד בתקנות תמרוקים העדכניות של משרד הבריאות. 

שירותים נוספים:

איחסון ציוד רפואי

אחסנה של מוצרי קוסמטיקה

רישום אמ"ר

אישורי משרד הבריאות

רישום תמרוקים

שירותי מעבדה לתמרוקים

דילוג לתוכן